Список країн

Весь список країн для бронювання турів

Про правила, а також про заборони в різних країнах

що не можна провозити в багажі?

Поговоримо про речі що недозволено провозити навіть в загальному багажі. Про правила, а також про заборони в різних країнах.

 

– Є речі, які заборонено перевозити, незалежно від напрямку: це зброя, наркотики і лікарські препарати без довідки лікаря.

– Дещо можна вивозити тільки в певній кількості. Так, дозволяється взяти 2-3 літра алкоголю, до 200 сигарет, в деяких країнах встановлені обмеження на ввезення парфумерної продукції.

– Важливо! Перед подорожжю обов’язково уточніть умови авіакомпанії, з якою летите.

– Пам’ятайте про предмети які підлягають обов’язковій декларації. Це історичні та культурні цінності, мед. препарати, а також рослини і тварини. Якщо ви везете ювелірні вироби з дорогоцінних металів або каменів, прикладіть до них чек.

Євросоюз

Заборонено ввозити картоплю, м’ясну і молочну продукцію, насіння, саджанці та плоди цитрусових, а також пагони винограду, придатного для виготовлення вина. Питання з приводу тварин потрібно уточнювати індивідуально. Тут має значення як країна, так і вид тварини. Наприклад, в Німеччину нізащо не пропустять з собакою бійцівської породи.

США

Не дозволяється провозити абсент і абсентовмiстнi напої. Також під забороною м’ясо і риба, молочна продукція, яйця, неконсервована ікра, а також овочі і фрукти. А ще зразки грунту і комахи. Існує також ряд країн, продукція яких ветована в США, – якщо на чомусь зазначено “made in” Судан, М’янма, Іран або Куба, то в США воно не потрапить.

ОАЕ

Живучи за законом шаріату ОАЕ дотримуються найсуворіших правил! Це – продукти харчування, вироби з рогів і кісток екзотичних тварин, речі мають історичну або культурну цінність для країни. Вивіз екзотичних тварин і насіння пальм також карається законом, а до медикаментів обов’язково повинен додаватися рецепт. Дуже строго – речі релігійного характеру, які можуть образити почуття мусульманина. Під це визначення потрапляють предмети пов’язані з Ізраїлем (наприклад, що містять герб або логотип, а також ті, що були там виготовлені).

Таїланд

Тут всесвітньо прийнятого списку заборонених до ввезення речей. Але є нюанс, що стосується собак. У країну не не впустять питбулей, стаффордширських тер’єрів, бультер’єрів. З Тая заборонено вивозити предмети історичної та культурної спадщини (фрагменти стародавніх пам’ятників і монументів, доісторичні об’єкти, будь антикваріат), а також об’єкти релігійного поклоніння (предмети з зображенням Будди або Бодхісатви). Виняток з останнього правила – персональні амулети і крихітні статуетки Будди до 13 см у висоту. Цінним представникам флори і фауни залишати країну не можна. Крім того, заборонено вивозити вироби з панцирів черепахи, слонової кістки, коралів і черепашок, раковин будь-яких молюсків, а також шкур диких тварин.

Єгипет

І в цій країні досить суворі правила ввезення / вивезення. Так, що вивозимий антикваріат або вироби ручної роботи не повинні представляти ніякої історичної цінності. Також в Єгипті ще діє окреме табу на вивіз всіляких черепашок і раковин. Мова йде не тільки про декорованих раковинах з невеликих сувенірних крамничок, але і тих, які ви можете знайти на пляжі після прибою. Якщо дуже хочеться купити собі на пам’ять кораловий виріб – не забудьте зберегти чек з магазину.